İnşaat Asansörü Kiralama – İnşaat Malzemesi Taşıma

İnşaat sektörunde Cam balkon, pimapen, parke, laminat, mutfak dolapları, banyo dolapları, mermer, duşakabin, fayans, mobilya, Malzemeleri 25.kata kadar kolaylıkla taşinabilmektedir. Son zamanlarda Nakliyat sektöründe, özellikle de evden eve taşımacılık İnşaat ve Mobilya alanında Mobil asansör ile taşıma çok yaygın bir hale geldi.

İnşaat Asansörü Kiralama Son zamanlarda Nakliyat sektörde, özellikle de İnşaat Sektöründe ve Mobilya alanında Mobil asansör ile taşıma çok yaygın bir hale geldi. Teknolojinin gelişimiyle son yıllarda yapılan ve kullanımı yayılan mobil eşya taşıma asansörleri taşınma işini hem daha güvenli hemde daha zahmetsiz bir hale getirdi.

Farklı modellerde, genellikle asansörün yükselme mesafesine göre ayırt edilen mobil eşya taşıma asansörleri şu sıralar kullanımda. İnşaat sektöründeki son yıllarda hızlı gelişim binaların ve apartmanların çok katlı ve yüksek olmasını da beraberinde getirdi. Kentsel dönüşüm ve emlak ve inşaat sektöründeki hareket yeni yapılan yüksek apartmanlara taşınma sıklığını artırdı. Yüksek katlara taşınma sırasında karşımıza bir çok engel çıkmaktadır. Çoğu apartman ve site yönetimi bina asansörüyle eşya taşımaya izin vermemektedir.

Özellikle binalarda daha çok daire ve ev içinde daha fazla alan kazanımı nedeniyle merdivenler çok dar yapılıyor. Bu yetersiz merdiven boşluklarında mobilyaları ve beyaz eşyaları taşımak insan gücüyle neredeyse imkansız durumda. İşte bu ve benzeri durumlarda 20. kata kadar çıkabilen mobil İnşaat Sektöründe Asansör Kiralama ile direk araçtan evin balkonuna asansör yardımıyla eşyayı taşımak çok pratik bir durumdur. Hem eşyalara zarar gelmez hemde 1 gün süren taşıma işlemini 1-2 saat gibi kısa bir zamana sığdırılabilmektedir.

Kiralık Mobil Asansör

Mobil asansör ihtiyacı olan meslektaşlarımız ve diğer vatandaşlarımızın ihtiyaç duyması halinde Asansörlerimiz İstanbul ve çevresinde kiralıktır. Farklı model ve özelliklerdeki asansörlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Mobil Asansörler sadece evden eve eşya taşımacılığında değil birçok farklı durumda da işinizi kolaylaştırabilir.

  • Asansör ile Ev Eşyası Taşıma
  • Asansör ile Ofis Eşyası Taşıma
  • Asansör ile İnşaat Malzemesi Taşıma
  • Piyano Taşıma
  • Asansör ile Para Kasası Taşıma

Yukarıdaki örnekler arttırılabilir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Taşınma Ücreti ve Ürün Güvenliği

Yapımızdaki müşterilerimizin tüm taleplerini benimseyen tüm personelimiz titizlikle karşılanmaktadır. İstanbul ev ürünleri taşıma hizmeti, güven, sağlamlık ve hız, İstanbul’daki nakliye firmamız ile sürekli ve bekleme hizmeti prensiplerine göre uygulanmaktadır. İstanbul’da ev taşımacılığı olarak ilimizde garantili nakliye ve ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz

Bizi Hemen Arayın! 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0554 968 29 60 İstanbul Birgül Asansör Profesyonel Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

error: Content is protected !!
×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?