İnşaat Asansörü Kiralama – Malzeme Taşıma

Yüksek taşıma kapasiteleri bulunan inşaat asansörü modelleri malzemelerin taşınması oldukça kolay olmaktadır.

İnşaat Asansörü Kiralama Son zamanlarda Nakliyat sektörde, özellikle de İnşaat Sektöründe ve Mobilya alanında Mobil asansör ile taşıma çok yaygın bir hale geldi.

Kentsel dönüşüm ve emlak ve inşaat sektöründeki hareket yeni yapılan yüksek apartmanlara taşınma sıklığını artırdı. Yüksek katlara taşınma sırasında karşımıza bir çok engel çıkmaktadır. Çoğu apartman ve site yönetimi bina asansörüyle eşya taşımaya izin vermemektedir.

Bu yetersiz merdiven boşluklarında mobilyaları ve beyaz eşyaları taşımak insan gücüyle neredeyse imkansız durumda.  

Kiralık Mobil Asansör

Mobil asansör ihtiyacı olan meslektaşlarımız ve diğer vatandaşlarımızın ihtiyaç duyması halinde Asansörlerimiz İstanbul ve çevresinde kiralıktır. Farklı model ve özelliklerdeki asansörlerimiz ile hizmetinizdeyiz. 

  • Asansör ile Ev Eşyası Taşıma
  • Asansör ile Ofis Eşyası Taşıma
  • İnşaat Malzemesi Taşıma
  • Piyano Taşıma
  • Asansör ile Para Kasası Taşıma

 Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Taşınma Ücreti ve Ürün Güvenliği

Yapımızdaki müşterilerimizin tüm taleplerini benimseyen tüm personelimiz titizlikle karşılanmaktadır. İstanbul’da ev taşımacılığı olarak ilimizde garantili nakliye ve ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. 

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. İnşaat asansörü kiralama yapılırken projenin ihtiyaçları baz alınır.  Elektrik, dizel gibi güç kaynakları ile çalışır. Bu da firmalar için önemli bir maliyet kalemidir. 

İnşaat asansörü kiralama büyük, küçük her ölçekteki şantiye alanlarında verimli çalışma sistemi oluşturacaktır.  Dikey olarak yapılan bu taşımada en çok 60 açı ile makine çalışır. Tamamen kasnaklı ve destekli olan inşaat asansörü sistemleri çelik halat, pinyon ve dişlilerden oluşur. İnşaat asansörü şantiyelerde işlerin hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. İnşaat asansörleri hem yük hem de personel taşımak maksadıyla kullanılmaktadır. Bu bakımdan yük asansörü veya personel asansörü olarakta ifade edilebilmektedir.

Bizi Hemen Arayın! 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0554 968 29 60 İstanbul Birgül Asansör Profesyonel Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

error: Content is protected !!
×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?