İstanbul Birgül Asansör

İstanbul Birgül Asansörlü Nakliyat olarak ev ve Kurumsal taşımanın gerçekten evini taşıtacak sizler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyoruz, evinizin taşıması maddi manevi birçok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir.

Kurumsal Taşıma – Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Birgül Evden Eve Nakliyat 1977 yılında Ahmet KARAKUŞ tarafından kurulmuştur.Ahmet Karakuş un Çocukları Kenan ve Onur KARAKUŞ Tarafından halen Kurumsal ve evden eve nakliyat ve depolama sektöründe hizmet veren firmamız geçmişten günümüze hizmet vermektedir. 42 yılı aşkın geçmişiyle daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Birgül Evden Eve Nakliyat ; Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Birgül Evden Eve Nakliyat ; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.

Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Misyonumuz

Dünyada ve ülkemizde nakliyat sektörü ile ilgili tüm yenilikler ve gelişmelere ayak uydurarak firmamız bünyesinde çalışan tüm araç ve ekipmanımızı her zaman güncel tutmak ve buna paralel olarak firma nezdinde çalışan tüm personelin verilen evden eve nakliyat, ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşımacılık, eşya ambalajlama ve eşya depolama gibi önemli unsurlarda kesintisiz eğitim vererek, eğitim düzeyini yukarıda tutmak ve müşteri ilişkileri ve problem çözme konusunda yeterli bilgi ve deneyime düzeyine ulaştırmaktır.

Memnun müşteri sayısının artışı, firma güvenilirliğini ve Nakliyat  sektöründeki  prestijimizi arttıracağı bilinicini hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadık. Her müşterimize aynı samimiyet ve aynı hizmet kalitesi ile bugünlere geldik.

Vizyonumuz

İstanbul Kiralık Birgül Asansör firmamiz misyonumuzda belirttiğimiz gibi tek amacı daima müşterilerimizi mutlu etmek ve güler yüzle uğurlanmaktir. Yurtiçi hizmet   verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her türlü taşıma modu ve kapasitesi ile kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, uzmanlık, bilgi, tecrübe ve sürdürebilir performans gerektiren lojistik   çözümleri, oluşturulan zengin müşteri portföyü ile, sektörel uzmanlığı ile lojistik sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti veren firmamız kurumsal taşımanın yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, arşiv taşıma, asansörlü taşıma, şehirler arası taşıma hizmetleri vermektedir. Yıllardan beri değişmeyen işin ehli çalışanlarımız sayesinde her işin üstesinde gelerek yolumuza hızlı bir şekilde devam etmekteyiz.

Birgül Asansörlü Nakliyat kurumsal müşterilerin eşyalarını titizlikle ve güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sağlar, bunun yanı sıra eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri dahil dahil tüm işlemleri halleder..

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşınması sunuyoruz. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü özel ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür.

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYAT liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır

Günümüzde banka taşımacılığı,   teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen,  yenilikçi  bir anlayış üzerine kuruludur.

İSTANBUL BİRGÜL ASANSÖR  olarak  bizler  çalışanlarımıza ve ortak çözümlerimize güveniyoruz. Biz aynı anda,  aynı noktada, aynı hedefe doğru yol alıyoruz. Her şeyden önce  biz birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

Bizi Hemen Arayın! 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0554 968 29 60
İstanbul Birgül Asansör Profesyonel Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

 

×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?