Taşınırken Kafanız Karışmasın – Taşıma Metotları

Taşınırken Kafanız Karışmasın Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız. Nakliye şirketi tercih ederken telefon üzerinden konuştuğunuz kişinin size güven vermesi bizler için son derece önemlidir.

Bir çok nakliyeci telefon üzerinden bu güveni veremediğinin farkında olduğu için şirkette pazarlamacı bayanlar çalıştırmakta ve profesyonel anlamda hizmet sağlayamayacağı halde profesyonel hizmet sağlayacakmış gibi görünmekte.Her makalemizde müşterileri sık sık uyardığımız gibi bu makalemizde de sizleri nakliyat fiyatları konusunda uyarmadan edemeyeceğiz.

Evinizi taşıtırken hiçbir zaman tercih sebebiniz nakliyecinin sizlere sunmuş olduğu fiyat teklifinin ucuz olması olmasın. Eviniz içerisinde yer alan eşyalarınızın sizler için bir değeri yoksa piyasadan bir kamyoncu bulup 3-4 hamal ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmeye çalışırsanız taşımacılık daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece taşımacılık daha ucuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Taşınırken kafanızın karışmaması için nakliye şirketinden fiyat teklifi alırken beklentilerinizi dile getirip eşyaların ne şekilde paketlenmesi gerektiği bilgisini paylaşın ve eşyalarınızın yoğunluğunu iyi bir şekilde tarif ediniz ki taşımacılık günü yaşanacak olan sorunların önüne geçin.

Nakliye şirketi tercihlerinize fiyat değil, alacağınız hizmet tercih sebebi olmalı ve karar verirken şirket ile ilgili internet ortamında paylaşılmı olan müşteri yorumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz sonradan yaşayacağınız pişmanlıkların önüne geçecektir. Sizler için profesyonel taşımacılık hizmeti sunan nakliye şirketlerine nakliyat portalımıza yer vermiş olsak ta taşımacılık işlemleri öncesi şirket yekilisine telefonda güven duyduktan sonra internet ortamında yapacağınız ön araştırma size fikir olacak ve tercihinize yardımcı olacaktır.

Toplamalı  Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Taşınırken Kafanız Karışmasın Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Toplamalı evden eve taşıma işlemleri sayesinde eşyalarınız evinizin içinden toplanarak, eşyalarınızın boyutuna göre belirlenmiş olan kamyonlara sabitlenerek istediğiniz eve yerleştirilmiş olur. Tek bir kişiyle muhatap olarak rahat bir şekilde evinizin taşınma işlerini gerçekleştirmiş olursunuz.

Eviniz taşınmadan önce, eşyalarınızın hepsini zarar gelmeyecek şekilde ambalajlanır. Eşyalar ebat ve ağırlıklara göre farklı şekillerde ambalajlama işlemi gerçekleştirilirken, düzenli çalışan firmalarda, ambalajlama konusunda da alanında uzman kaliteli işçilik veren ayrı bir ekip kullanılır. Bilgi ve deneyim gerektiren paketleme işi firmaların uzman personelleri tarafından yapılması daha uygun olur. Eşyaların yükleneceği araç ta eşya yoğunluğuna ve eşyaların ebatına göre seçilmelidir.

Eşyalar taşınacağı yeni adrese vardığında, yerleştirme ekibi ise eşyaların yerleştirilmesinde görev alır. Tabi ki bu işlemleri siz isterseniz firmalar yapar. Sizden de ekstra ücret talep eder bunları göz önünde bulundurmadan taşınma işlerine girişmemelisiniz. Eğer sizde asansörlü ve toplamalı evden eve taşımacılık hizmeti gerçekleştirmek istiyorsanız, eviniz veya ofisiniz taşınırken ayak ayak üzerine atacak, kahvenizi yudumlayacaksınız.

Asansörün kurulması 20 dakika sürse de eşya yoğunluğuna göre taşınma işleminiz 2 ile 3 saati geçmeyecektir. Hatta eşyaları toplamak zorunda bile değilsiniz. Kişisel eşyalarınızı toplayın ve evi evden eve nakliyat firmasına teslim edin. Eşyaları toplamamak ve yerleştirme işine karışmamakla kendinizi taşınmamış gibi hissedebilirsiniz. Güvendiğiniz bir firmayla çalıştığınız zaman, evinizi gönül rahatlığıyla teslim edecek aynı zamanda hiç yorulmadan nakliye işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.  Eşyalarınızı sigortalatmak ve tecrübeli işinde uzman bir kadro ile çalışmak istiyorsanız elbette elinizi cebinize atacaksınız.

Her türlü hizmet için bize 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0554 968 29 60  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul Birgül Asansör Kiralama Sizlere en iyi hizmeti sunmayı vadediyor.

error: Content is protected !!
×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?