Bahçeşehir Asansör Kiralama – Evden Eve Taşımacılık

Bahçeşehir Asansör Kiralama ve Nakliye işlemleri herkesin zorlandığı konuların başına gelir. Özellikle yüksek katlı binalarda oturan ev sahipleri için ekstra zorluk göstermektedir. Ama günümüzde her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de büyük gelişmeler ortaya çıkmıştır.

Kişiler artık ne kadar yüksek katlarda otururlarsa otursunlar, asansörlü sistemler sayesinde tüm ev eşyaları rahatlıkla ve çok kolay bir şekilde istenilen evden hemen pratik bir şekilde taşınabiliyor.  İstanbul asansör kiralama, sayesinde hem ev sahipleri hem de nakliye firmaları almış oldukları bu hizmet sayesinde, ev taşıma işlemleri çok kısa sürede tamamlanmış olacaktır. Siz de artık nakliye işlerinden dolayı zorluk yaşamak istemiyorsanız, asansörlü nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Pratik Ev Taşıma Nasıl Yapılır?

Ev eşyaları hem çok kalabalık olduğu için hem de eşyaların ağrılığı fazla olduğu için ev sahipleri pratik ir şekilde taşınmayı istemektedir. Ama sadece insan gücü ile ev taşımak hem uzun sürdüğü için hem de zahmetli olduğu için asansörlü sistemler artık daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Asansörlü ev taşıma nerede ise Bahçeşehir Asansör Kiralama bir günlük taşınma işlemlerini bir saat gibi kısa bir süreye düşürülmektedir.

İstanbul asansör kiralama ile evdeki bütün eşyalar balkonlardan veya pencerelerde, asansörlere yerleştirilerek, nakliye araçlarının içine kolay ve pratik bir şekilde yerleştirilebiliyor. Nakliye firmaları artık ev sahiplerine ve iş yeri sahiplerine en iyi hizmeti verebilmek adına kiralık asansörlerden faydalanmaktadır.  Çünkü sadece personel ile yapılacak nakliye işlemleri hem kişilerin iş güvenliğini riske attığı için hem de oldukça uzun sürdüğü için asansörlü sistemler daha mantıklı olacaktır.

İstanbul asansör kiralama ile 25. Kata kadar olan tüm binalarda kolay ve hızlı bir şekilde ev eşyası taşıması yapılmaktadır. Hal böyle olunca sizlerde artık günlerce uğraşmadan istediğiniz, zaman dilimleri içinde ev eşyanızı  taşıyabilirsiniz. Ayrıca asansörlü taşımacılık ile ev eşyalarınıza ve mobilyalarınıza da zarar gelmeyecektir. Pek çok kişi asansörlü taşıma sistemini eşyaya zarar vermediği için daha fazla tercih etmektedir. Ayrıca personel sayısını da asansörlü nakliye sayesinde azaltabilir ve 5 kişinin yapacağı işi tek bir asansör ile yapabilirsiniz.

Bahçeşehir evden eve taşımacılık işleriniz aynı gün içerisinde profesyonel yöntemler ile yapılmaktadır. Ev eşyası taşıma konusunda uzman personelimiz, nakliye araçlarımız ve kendi çalışma sistemimiz ile gerçekleşmektedir. İstediğiniz her tarihte size özel planlama ile ev eşyalarınızı taşıyabiliriz. Profesyonel hizmetimizde marangozluk, taşıma, kurulum dahil olarak işlemlerimizi uyguluyoruz. Evinizi taşıyor ve tüm eşyalarını kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları arasında beş yıldızlı nakliyeciler arasında yer alıyoruz.

Bahçeşehir şehirler arası evden eve nakliyatta tüm işlemlere ek olarak ekstra koruma yöntemlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Sizde Bahçeşehir evden eve taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bir telefon yardımıyla bizi arayabilirsiniz. İşlem dahilinde olanları öğrenmek ve özel taşıma planı yaptırmak artık çok daha kolay. 7 / 24 iletişim hattımızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir evden eve nakliyat görevlerinizi bize emanet ettiğiniz andan itibaren içiniz rahat olsun. Hiçbir sorun veya olumsuz durum yaşanmadan eşyalarınız taşınacak. Yeni evinizde aynı düzen içerisinde kurulacak.

Standart evden eve nakliye şirketleriniz yanı sıra tüm duvar monte, avize ve stor perdelerinizin montajı yapılmaktadır.

Bahçeşehir Evden Eve Taşımacılık Önerileri

Bahçeşehir Asansör Kiralama ve nakliyat işlemleriniz haftanın her günü ve günün her saati gerçekleşmektedir. Talebinizin ardından çok kısa bir sürede ekibimizi size yönlendirebiliriz. Toplamalı çalışmalarda daha öncesinden talep oluşturmamız iş ilerleyişi açısından faydalıdır.

Eğer yapılacak işlem toplamalı değilse mutfak eşyalarınızın ve diğer eşyalarınızı kağıtlarla sarınız. Tüm koli ve poşetleri liste haline getirip numara veriniz.

Yapılan sözleşme esnasında oda sayısı ve katlar bakımından yetkili kişiye doğru yanıtları veriniz.

Taşımanın yapılacağı gün aracın park edileceği yere duba veya levha bırakınız.

1000 TL’ den Başlayan Fiyatlarla siz de uygun ücretle kaliteli taşımanın keyfine varın.

Bahçeşehir evden eve nakliyat çalışmalarını kusursuz gerçekleştirmek için ekibimizi ve diğer tüm olanaklarımızı her geçen gün geliştirmekteyiz. Sizler de Birgül Nakliyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bahçeşehir Asansör Kiralama ve nakliyat fiyatları taşınacak eşyaların miktar, boyut ve hassasiyet ölçülerine göre değişmektedir. Bunun yanında yapılan çalışmanın zorluk değerleri, gönderilen araç sınıfı, görevlendirilen personel sayısı, asansör sistemi ve kolileme işlemi de fiyatı etkileyen unsurlardır.

Birgül Asansörlü Nakliyat olarak standart ev taşıma işlerinde sizlere yapılan çalışmanın kalitesine oranla en uygun teklifi vermekteyiz. Bizden en doğru fiyat teklifini almak için iletişim numarasından bizi arayabilirsiniz.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Hizmeti Kapsamı

Evden eve nakliyat hizmeti verirken sizlere sağlamış olduğumuz imkanlardan bahsedeceğiz. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak amacıyla elimizden gelen her türlü imkanı seferber etmekteyiz. Aşağıda standart bir taşıma da verdiğimiz hizmetler sıralanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyatlandırma

Birgül Nakliyat firmamız ile taşınmak için iletişim kurduğunuzda isterseniz çalışanlarımız adresinize gelip yerinde ekspertiz ve fiyat verme işlemi yapmaktadır. Eşyalarınıza ve taşınma işlemine dair bilgileri sizinle paylaşıyor ve istenilen tarih için aracınızı ve ekibinizi ayarlıyoruz.

Mobilya Montaj ve Kurulum Hizmeti

Taşıma sırasında evinizde bulunan mobilyaları, beyaz eşyaları ve elektronik ürünlerinizi söküyoruz. Yeni adresinize eşyalarınız taşındığı sırada tekrar istenilen odalara mobilyalarınızı kuruyoruz. Beyaz eşya ve televizyon gibi eşyalarınızın montajını yapıyoruz.

Paketleme  ve Koruma

Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi ve kirlenmemesi adına mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve diğer kaba olarak nitelendirdiğimiz ürünleri ambalaj malzemeleri ile paketliyoruz. Eğer sadece nakliye için anlaşma yapıldıysa kolileme işlemi size ait oluyor. Fakat kolileme işlemi de talep edildiyse mutfak eşyalarınızı, giysilerinizi ve ufak eşyalarınızı kolilere yerleştiriyoruz.

Güvenli Asansörlü Taşıma ve Yerleştirme

Evden eve nakliyat çalışmasında en önemli olan unsurlardan bir tanesi de eşyaların hassas taşınmasıdır. Çünkü paketleme ne kadar sağlam olursa olsun eşyalar işinin ehli insanlar tarafından taşınmaz ise taşınma sırasında zarar görebilir. Birgül Nakliyat olarak işinde en az beş yıl deneyim yapmış personellerimiz ile taşıma sağlamaktayız. Bu sayede yeni evinizde eşyaları aldığımız gibi düzenli olarak teslim ediyoruz.

Teslimat ve Sunum

Anlaşılan plan dahilinde taşımacılık işlemi tam olarak sonlandıktan sonra sizinle birlikte eşyalarınızı kontrol ediyoruz. İstediğiniz diğer talep ve istekleri yerine getirdikten sonra teslimatı yapıyor ve size yeni adresiniz de sağlıklı günler geçirmeniz dileğinde bulunuyoruz. Oluşabilecek olumsuz durumlara karşı işlem sonrası da sizlere destek oluyoruz.

Her türlü hizmet için bize 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0554 968 29 60  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul Birgül Asansör Kiralama Sizlere en iyi hizmeti sunmayı vadediyor.

error: Content is protected !!
×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?