Kurumsal Taşımacılık – Asansörlü Nakliye Firması

Türkiye’de yük ve yolcu taşımacılığının büyük çoğunluğu karayoluna dayanmaktadır. Hacmindeki sürekli artış yol altyapısı üzerinde bir yük oluşturmaktadır ve artık sürdürülebilir değildir. Genel sonuç, daha güvenli, daha çevre dostu ve ekonomik açıdan daha verimli olacaktır. Ancak, bunu başarmak için farklı taşıma şekillerini koordine edecek bir kamu kuruluşu gereklidir.

Projenin amaçları ve temel faaliyetleri

Kurumsal taşımacılığın amacı, çok türlü taşımacılık oranının artırılmasına yönelik Türkiye için ileriye dönük bir strateji belirlenmesi ve Türkiye’yi üye devletler arasındaki çok türlü taşımacılık mevzuatı ile uyumlu hale getirilmesi ve bu anlamda Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü (KGM) kapasitesinin güçlendirilmesidir.

AB üyesi ülkelerdeki ilgili kurumlar ile Eşleştirme düzenlemeleri projenin merkezi bir bileşenidir. Aynı zamanda, bu sistemleri yöneten politika ve hukuki çerçeveleri incelemiş ve araştırmışlardır. Üye ülkelerden gelen uzmanlar ayrıca, Ulaştırma Bakanlığı merkez ve taşra çalışanları için eğitim seminerleri düzenlemişlerdir.

Uluslararası evden eve nakliyat taşımacılığında ağırlıklı olarak tek modlu (multimodal) karayolu taşımacılığı kullanmak daha verimlidir.Sadece uzun mesafeli teslimatlar için değil, aynı zamanda müşterinin teslimat için sınırlı bir zaman dilimi olduğunda veya özel muamele gerektiren bir gönderiye ihtiyaç duyduğunda da kullanılabilirler.

İstanbul  Kurumsal Nakliyat

İstanbul Kurumsal Taşıma Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan kurumsal düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

  • Asansörlü taşımacılık sektöründe alternatif taşıma hizmeti veriyoruz
  • Güvenilir ve kaliteli hizmetimiz ile sektörde söz sahibi firmalar arasındayız
  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz
  • Ekonomik ve esnek alternatif çözümler sunmayı görev edindik
  • Karayolu ve Diğer yan taşımacılık hizmetlerinde uluslararası alanda öncü olmak
  • Kalite ve güven ile birlikte anılan bir firma olmak

Bu Yönetmeliğin amacı, karayolu taşımacılık faaliyetlerini ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenlemek; taşımacılık faaliyetlerinde düzeni ve güvenliği sağlamak; taşımacı,

İletişim: 0212 880 44 490533 482 43 35

error: Content is protected !!
×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?