Kurumsal Taşımacılık – Asansörlü Nakliye Firması

Profesyonel Kurumsal Taşımacılık ve güvene bağlı evden eve taşımacılık hizmeti Birgül Asansörlü nakliye firmamız kurumsal kimiliğini koruyarak Profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  İstanbul evden eve taşımacılık firmaları arasında öncü firma olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet suna bilmek için gerekli çalışmaları üst düzey yöneticilerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknolojiyi takip ederek yeni nesil araçlar ve paketleme malzemeleri ile hizmetinizdeyiz.  Kurumsal nakliye firmaları

İstanbul Kurumsal evden eve nakliyat firmaları şehirler arası taşımacılık hizmetinde ev eşyalarınızı 40.000 tl lik sigorta kapsamında Dikkatli ve güvenilir bir şekilde eşyalarınız taşımaktadır. Araçlarımızın hepsi iç kapsamlı mobilya kaplı evden eve taşımacılık hizmetine uygun araçlar olarak tasarlanmıştır. Bireysel ve kurumsal olarak sunmuş olduğumuz her hizmet türünde tüm eşyalarınız taşınma öncesinde ambalajlanması yapıldıktan sonra araçlarımıza yüklenir ve kurumsal taşıma personellerimiz tarafından taşınması yapılır. Daha çok kurumsal taşımacılık işlerini firmalara, şirketlere ve özel iş kurumlarına çoğunluk ile sunmuş olduğumuz hizmet türüdür.

İstanbul  Kurumsal Nakliyat

İstanbul Kurumsal Taşıma Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan kurumsal düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Kurumsal eşya taşımacılık sektöründe ilk olarak yapmış olduğumuz aşama ekspertiz ve danışmanlık hizmetidir. Eşyalarınızın inceleme sonrasında size özel bir taşıma programı hazırlanır. Alanında uzman personellerimiz ve son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımızla hastane, avm, otel, devlet kurumları vb. alanların nakliye işlemlerini profesyonel olarak sağlamaktayız.

Kurumsal taşıma hizmetlerinde size özel bir nakliye paketi hazırlayarak nakliye hizmetlerinizi başından sonuna kadar planlayıp profesyonel düzeyde hizmet sağlamaktayız. Bizimle çalışmış olduğunuz taktirde hiçbir şekilde iş kaybına uğramadan profesyonel olarak taşına bileceğinizi belirtmek isteriz.

Kurumsal Taşıma Nedir ?

Kurumsal Taşıma şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası nakliye hizmeti veren ayrıca profesyonel ekipleri ile tam hizmet veren marka olmuş firmalardır.

İletişim:  0212 880 44 490533 482 43 35

Kurumsal Nakliyat Ücreti ?

Nakliye sektöründe sabit bir ücret olamaz sizlere sabit ücret veren firmalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Ücretsiz eksper hizmetimiz ile eşyalarınızın hacmine göre fiyat verilir.

Kurumsal Taşıma Hizmetleri Neler ?

Eşyalarınızın komple ambalajlanması demontesi yapılır ve kapalı çelik kasa araçlarımıza yüklenir. Taşınacağınız evde ambalajlarından açılıp montaj ve kaba dizaynı profesyon

error: Content is protected !!
×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?