İstanbul Asansörlü Nakliyat Firması – Evden Eve Nakliye

İstanbul Asansörlü Nakliyat sektörü; Zamanımızın ihtiyaçlarına göre kendiliğinden oluşmuş ve hareket etme ihtiyacını karşılayacak çözümler geliştirmiştir. Meslek tarafından edinilenlerin profesyonel yer değiştirme ihtiyaçlarını karşılayan evden eve nakliye endüstrisi.

Başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere profesyonel tarzdaki diğer firmaların aksine, kendi tesislerimizde kendi tesisimizde talep edilen ev taşıma, iş takip yöntemi, tam + komple bir ekipman geliştirmiştir. Kalite çalışmalarımızla ilk sırada yer aldığından, asansörlü nakliyat olarak mevcut standartların üzerine çıkma fırsatı sunuyoruz. Ürünlerinizi yeni evinize zarar vermeden taşıyoruz. Önceliğimiz% 100 müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Her gün gelişiyoruz.

Her şeyden önce, ürünlerinizi büyük bir özenle hazırlıyor ve yeni adreslerine gönderiyoruz. Adresinize ulaştıktan sonra, bize sağladığınız gibi ayarlanır ve gönderilir. Evden ayrılmadan önce, transfer sırasında oluşabilecek sorunları size bildirmek için ücretsiz bir uzman servisi sunun. Asansörlü evden eve nakliye olarak, uzun zamandan beri var olan standartlar üzerinde geliştirilmiş ve bu standartları her geçen gün belirleyen bir hizmet sunuyoruz. Size sunabileceğimiz bu kaliteli, güvenli, modern ve hızlı hizmetten yararlanmak için iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz!

Evden eve ulaşım hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimize İstanbul’un tüm bölgelerinde asansörlü evden eve nakliyeci hizmet verdiğimizi bildirmek isteriz. Evlerin asansörlerle taşınması, yüksek katlı sitelerde, konutlarda ve kulelerde tercih edilir. Dar sokaklarda ve ters yapılarda taşımayı kolaylaştırmak için de kullanılır. Taşıma aracımızı asansörle birlikte kullanmanın zor olduğu yerlerde ve taşıma araçlarının yolsuz olduğu bitişik yapılarda kullanılmasını tercih ediyoruz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyeci servis hizmetimiz, kat sayısının çok yüksek olduğu bazı yerleşim alanlarında tercih edilmektedir. Tercih sebebi, yeni evin malların taşınması için uygun olmaması veya taşınacak mallara zarar vermemesidir. Aynı zamanda ulaşımdan tasarruf etmek için kullanılır. Bir günde beş kişiyi asansör taşıma aracımızla birkaç saat içinde personele ihtiyaç duymadan taşıyabiliriz. Para ve zamandan tasarruf etmenizi öneririz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat şirketi evden eve taşımacılık işini tecrübeli bir ekip ve teknolojik ekipmanlar kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini önlemektedir. Asansörlü  evden eve taşıma işi bundan sonra daha güvenilir ve zahmetsiz bir iş haline gelmiştir.  evden eve nakliye ile bundan sonra eşyalarınız hassas ve son derece dikkatli bir şekilde ambalajlanmakta ve yeni evinize en kısa sürede problemsiz bir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

Birgül Asansörlü nakliyat işini diğer nakliye işlerinden ayıran en önemli özellik eşyaların evin dışına kapıdan değil, balkon veya pencerelere yükseltilen asansörlü vinçlerle taşınmasıdır.

Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız, öncelikle taşınacak eşyalarla ilgili bir keşif gerçekleştirir. Evin veya ofisin asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı değerlendirilir. Asansör makinası için en uygun yer belirlenir. Daha sonra nakliyesi yapılacak ev veya işyerlerindeki mobilya ve beyaz eşyaların havalı naylonla ambalajlanması yapılır.

Modüler mobilyaların sökümü gerçekleştirilerek, aynı şekilde havalı naylona sarılır. Daha küçük eşyalar, mutfak eşyaları ve özel eşyalarınız sağlam kolilerde ve güvenli şekilde ambalajlanır. Balkon veya uygun pencereye yanaştırılan asansörle eşyalarınız personeller tarafından asansöre yüklenerek, nakliye aracına indirilir.

Birgül Asansörlü Nakliyat  işi, en doğru ekipman ve personelin birlikte ve profesyonel şekilde çalışmasını gerektiren önemli bir iştir. Eşyaların pencere veya balkondan asansörlerle indirilmesi esnasında oluşabilecek hasarların minimuma indirilmesi için gerekli önlemlerin alınması ve azami dikkatin gösterilmesi şarttır. Bu konuda uzun zamandır hizmet veren firmamız son teknolojiye uygun asansörleri ve geniş araç filosu ile uzman personel tarafından gerçekleştirdiği asansörlü nakliyat işinde bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.

Müşteri memnuniyetinin her şeyin önüne geçtiği çalışma anlayışına sahip nakliyat şirketimiz ve uygun fiyatlar ile yüksek katlı binalardaki ev veya iş yerlerinden taşınmayı sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sizler için stresli bir iş olan taşınmayı sizin adınıza en iyi şartlarla yerine getiren, sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren nakliyat şirketimizi sizlerle buluşturyoruz.

Her türlü hizmet için bize 0212 872 60 89 – 0533 482 43 35 – 0554 968 29 60  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul Birgül Asansör Kiralama Sizlere en iyi hizmeti sunmayı vadediyor.

error: Content is protected !!
×

Merhaba

Asansör Kiralama ve Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulasansorlunakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ ?